İspanya Turları

İspanya Turları

Madrid – Endülüs Turu
Endülüs Turu
Büyük İspanya Turu
İspanya & Portekiz
Madrid – Zaragoza – Barcelona Turu
Kuzey Ispanya Turu
Barcelona – Valencia – Madrid Turu
Madrid – Zaragoza – Barcelona Turu

Güneşin Ülkesi İspanya
Akdeniz ülkeleri içinde kültürel olarak sayıca en çok farklılığı barındıran ülkelerden biri İspanya. Bu farklı kültürlerin harmanlanması sonucu ortaya çıkan bütünlüğün güzelliği, her yıl milyonlarca turisti İspanya turları ile bu güzel ülkeye çekiyor.
Kuzeyinden güneyine kadar her şehirde birbirinden farklı renklerin bulunduğu İspanya, kesinlikle birçok kez ziyaret edilmesi ve keyfi çıkarılması gereken bir ülke.
Ağırlıklı olarak Bask, Katalan ve İspanyol kültürlerinin harmanıyla Endülüs Emevileri’nin izlerini barındıran bu güzel ülkenin her şehri ayrı bir heyecan kaynağı.
Endülüs Ateşini Keşfedin!
İspanya turlarının güneyinde yer alan ve Arap – Kuzey Afrika izlerinin İspanyol kültürüyle çok güzel bir desen oluşturduğu Endülüs Bölgesi ise İspanya’nın en büyük ve en çok ziyaret edilen bölgesi.
Cordoba, Granada, Sevilla, Malaga, Cadiz gibi birbirinden güzel şehirlerin bulunduğu bu bölge, özellikle Cordoba Camisi ve Elhamra Sarayı gibi Endülüs Emevileri’nin harika kalıntılarıyla biliniyor.
Guadalquivir Nehri’nin can verdiği bu bölgede İslam tarihinin değişik bir sayfasını incelerken boğa güreşinden flamenkoya kadar İspanyol kültürünün temelini oluşturan elementlerin de en güzel hallerini Endülüs turunuzda görebilirsiniz.


Madrid, Barcelona, Bilbao, Sevilla, Granada gibi şehirleri kapsayan İspanya turları hem kültür turu hem de tatil turu olarak sınırsız zevk alacağınız rotalardan.
Uzun ve çalkantılı bir tarihin izlerini taşıyan bu güzel şehirler hem geçmişin güzelliğini hem de bugünün canlılığını mükemmel bir şekilde muhafaza ediyor. Birbirinden güzel tatil otelleri ve balayı otelleriyle balayı çiftleri arasında da popüler olan İspanya turu fırsatları, her zevke uygun güzellikler barındırıyor.
Paskalya zamanı Türkiye’den makûl fiyatlar ile düzenlenen özel tarifeli seferler ile,Ramazan Bayramı İspanya turları ve Kurban Bayramı İspanya turları ile bu keyifli ülkede unutulmaz bir bayram tatili geçirebilir, dilerseniz yılbaşı İspanya turları ile yeni yılı İspanyol ateşiyle karşılayabilirsiniz.
Sevdiklerinizle birlikte gideceğiniz, İspanyol dansları arasında en güzeli flamenkoyu birebir canlı olarak izleme fırsatı bulup müzikleriyle ruhunu doyuracağınız bir tatil sizi bekliyor.

                                                                       Torero                Toro


Paella’nın kökenlerinin olduğu Valencia’yı da es geçmemek gerek.
Gotik katedraller ve birbirinden güzel eski binaların yanı sıra muhteşem mimarisiyle Sanat ve Bilim Şehri isimli müze kompleksini de mutlaka görün. Eski zamanlarda dev Serrano kapılarının koruduğu bu şehir, misafirlerine keşfedecek sonsuz sayıda güzellik sunuyor.
Guggenheim ve Güzel Sanatlar müzeleriyle ünlü olan Bilbao ise Bask bölgesinin merkezi olan şehir. İspanya’nın kuzeyinde yer alan Bilbao, Plaza Nuevo ve Belediye Sarayı gibi birbirinden güzel eski binalara da ev sahipliği yapıyor.
Kökleri çok eskiye dayanan ve hiçbir dille akrabalığı kalmadığı varsayılan Baskçanın ilginç tınısını duyabileceğiniz Bilbao sokaklarında dolaşmak kültür ve sanat dolu bir yolculuğa dönüşecek.

                                                                 I Love Andaluica                             'Siesta' Spanish Yoga

Bu büyük şehirler dışında İspanya turu fırsatları arasında birbirinden güzel başka şehirler de yer alıyor; San Sebastian, Segovia, Toledo, hatta dilerseniz İspanya ve Fransa arasında yer alan küçük Andorra Prensliği, İspanya seyahatinize renk katacak.
Birbirinden güzel otellerde konaklayabileceğiniz balayı turu seçenekleri içinde de en ünlülerinden olan, dünyanın önde gelen tatil yerlerinden biri olan İspanya’yı keşfetmek ve unutulmaz bir İspanya turu deneyimi yaşamak için daha ne bekliyorsunuz..

Adios