Portekiz Turu

Portugal-España                            PortoLizbon
İSPANYA & PORTEKİZ
1.Gün: // İSTANBUL – İSPANYA (VİTORİA – VALLADOLİD) – 239 km. 2.15 saat
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 12:00 da buluşma. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel tarifeli uçuşumuz ile saat 15:00 de İspanya’nın Vitoria şehrine hareket. Saat 18:00 de varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Valladolid şehrine hareket ediyoruz. Varışımızı müteakiben Castilla y Leon bölgesinin bu şirin şehrinde gece turumuzu yapıyoruz. Konaklama Valladolid otelimizde.
2.Gün: // VALLADOLİD – PORTO ( Portekiz ) 402 km. 4.30 saat
07:00.- Sabah kahvaltısını müteakiben Portekiz’in kuzeyindeki eşsiz güzellikteki Porto’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuzun ardından Porta’ya varışımızı müteakiben şehir turumuzu yapıyoruz. Şehir turumuz boyunca başlıca gezilecek ve görülecek yerler: Bento İstasyonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali,Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis I Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista. Tur sonu serbest zaman. Konaklama Porto otelimizde.
3.Gün: // PORTO – ALCOBAÇA – OBİDOS – SİNTRA – CABO DE ROCA – CASCAİS – ESTORİL – LİZBON 55 km. 1.40 saat / 98 km. 1.15 saat
08:00.- Sabah kahvaltısını müteakiben tam gün gezi şeklinde geçecek olan yeni bir güne başlangıç.Yol güzergahımız üzerinde Alcobaça,Obidos,Sintra & Cascais& Estoril ve Avrupa’nın en uç noktası olan Cabo de Roca’yı gezdikten sonra Lizbon’a devam ediyoruz. Varışımızı müteakiben otele transfer. Konaklama Lizbon otelimizde.
4.Gün: // LİZBON
09:00.- Sabah kahvaltısını müteakiben Lizbon şehir turumuzu yapıyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Rossio Meydanı, Belem Kulesi, Kâşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı, Sao Jorge Kulesi ve Alfama başlıca görülecek yerler arasındadır. Tur sonu serbest zaman. Konaklama Lizbon otelimizde.
5.Gün: // LİZBON – SALAMANCA – VALLADOLİD ( İspanya ) – 469 Km. 5 saat/120 km. 1.20 saat
09:00.- Sabah kahvaltısını müteakiben İspanyanın en gözde öğrenci şehri olan Salamanca’ya hareket ediyoruz. İspanya’daki en güzel ‘Plaza Mayor’a sahip olan bu tarihi şehre varışımızı müteakiben panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Tur sonu Valladolid şehrine hareket ediyoruz.Varışı müteakiben otele transfer. Konaklama Valladolid otelimizde.
6.Gün: // VALLADOLİD – VİTORİA – İSTANBUL  239 km. 2.15 saat
09:00.- Sabah kahvaltısını müteakiben Vitoria şehrine hareket ediyoruz. Vitoria şehrine varışımızın ardından panoramik şehir turumuzu yaptıktan sonra rehberiniz tarafından belirlenen saatte havaalanına transfer ve saat 19:20 de Pegasus HY ile İstanbula uçuyoruz. Servislerimizin sonu.


ÜCRETE DAHİL OLAN SERVİSLER VE HİZMETLER:
– İstanbul – Vitoria – İstanbul uçak bileti
– 3* – 4* şehir otellerinde 5 gece oda + kahvaltı konaklama
– Panoramik Valladolid şehir turu
– Panoramik Porto şehir turu
– Alcobaça & Sintra & Cascais gezileri
– Obidos & Estoril & Cabo de Roca gezileri
– Panoramik Lizbon şehir turu
– Panoramik Salamanca şehir turu
– Türkçe rehberlik hizmetleri
– Seyahat boyunca lüx klimalı araç
– Otoban ücretleri
– Şöför konaklama ve masrafları
– Tüm transferler


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER VE HİZMETLER:
– Programda belirtilmeyen tüm servisler ve hizmetler
– Müze ve Ören yerleri girişleri** İlk gün Valladolid gece turu uçak saati durumuna göre değişebilir veya iptal edilebilir ve tur programında değişikliğe gidilebilir.
** Son gün Vitoria turu uçak saati durumuna göre değişebilir veya iptal edilebilir ve tur programında değişikliğe gidilebilir.

Sintra

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *

Puedes usar las siguientes etiquetas y atributos HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>