Servisler

                                               
Mienium İncoming profesyonel ekibi siz değerli misafirlerimize ister grup gezilerinizde ister özel gezilerinizde veya iş görüşmelerinizde araç,rehberlik,tercümanlık konusunda yardımcı olmaya her daim hazırdır.
İspanya, Portekiz ve Fas gezilerinizde Milenium İncoming tecrübesi ile siz misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyar ve ekibimiz tatilinizi en güzel şekilde geçirerek, mutlu bir şekilde evinize dönmeniz için gerekli her türlü hizmeti ve servisi siz misafirlerimizin emrine sunar…

Tatilinizi kendiniz planladınız ve transferemi ihtiyacınız var..? Veya sadece size şehri gezdirecek bilgi verecek birisinemi ihtiyacınız var? İş gezinizde yapacağınız görüşmelerde profesyonel tercüman desteğinemi ihtiyacınız var..?

İhtiyacınız her ne olursa sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Fuar etkinliklerinizde,ikili iş görüşmelerinizde ve pazar araştırmalarınızda deneyimli arkadaşlarımız firmanızın bir elemanı gibi sizlerle beraber mesai harcar,müşteri portföyünüzü genişletmenize yardımcı olurlar. Turizm’den Teksti’l edeğişik sektörlerde tecrübe edinmiş olan arkadaşlarımız sizlere mihmandarlık yaparak hedef müşteri kitlenize ulaşmanızda yön gösterici olurlar.

Yurtdışı seyahatlerinizde otel rezervasyonundan tercümanlığa, transferden iş gezisine kadar her neye ihtiyacınız olursa bizimle kontağa geçebilir fikir alışverişinde bulunabilir ona göre kendinize bir plan çizebilirsiniz.

BusinessVip Service

Milenium