Tercümanlık


traduction profesionnel         


Dilini bilmediğiniz yabancı bir ülkede,seyahat nedeniniz her ne olursa olsun,o ülkede yaşayan,o ülkenin diline,kültürüne hakim profesyonel tercümanlarımız,sizlerin eli ayağı olur ve özellikle iş görüşmelerinizde şirketinizin bir elamanı gibi sizinle beraber toplantılarınıza katılır ve görüşmelerinizden en yüksek verimi almanıza yardımcı olurlar.


Turizmden Textile değişik sektörlerde tecrübe edinmiş olan arkadaslarımız sizlere mihmandarlık yaparak profesyonel tercüman arkadaşlarımız yılların vermiş olduğu tecrübeleri ile,ürünlerinizi en iyi şekilde pazarlamanız,hedef kitlenize ulaşmanız ve en yüksek verimi almanız için sizlere yol gösterici olurlar.


Yabancı bir dile hâkim olmanın önemini çok iyi bilen profesyonel tercüman arkadaşlarımız,Fuar etkinliklerinizde,ikili iş görüşmelerinizde ve pazar arastırmalarınızda deneyimli arkadaşlarımız firmanızın bir elemanı gibi sizlerle beraber mesai harcar,müşteri portföyünüzü genişletmenize yardımcı olurlar.

Özel iş gezisi,Fuar etkinlikleri veya müşteri ziyareti…Seyahatinizin amacı her ne olursa olsun ama yanınızda muhakkak profesyonel bir tercüman olsun..Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.


Translate